20,95 €
LED ručné kovové svietidlo, 500 lm, 4× AAA, fokus batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 5,5–22 h|doba svietenia detail: LED 100 % – 5,5 h, LED 50 % – 7 h, LED 25 % – 22 h|dosvit: LED 100 % – 160 m, LED 50 % – 115 m, LED 25 % – […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440014100
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 5,5–22 h|doba svietenia detail: LED 100 % – 5,5 h, LED 50 % – 7 h, LED 25 % – 22 h|dosvit: LED 100 % – 160 m, LED 50 % – 115 m, LED 25 % – 85 m|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 129 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 160 m|maximálny svetelný tok: 500 lm|nabíjací: nie|napájanie: 4× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, papierový blister|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: LED 100 %, LED 50 %, LED 25 %|rozmer: 128 × 37 × 37 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia|svetelný tok: LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 250 lm, LED 25 % – 125 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP44)|vybavenie: pútko|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 5,5–22 h|doba svietenia detail: LED 100 % – 5,5 h, LED 50 % – 7 h, LED 25 % – 22 h|dosvit: LED 100 % – 160 m, LED 50 % – 115 m, LED 25 % – 85 m|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 129 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 160 m|maximálny svetelný tok: 500 lm|nabíjací: nie|napájanie: 4× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, papierový blister|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: LED 100 %, LED 50 %, LED 25 %|rozmer: 128 × 37 × 37 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia|svetelný tok: LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 250 lm, LED 25 % – 125 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP44)|vybavenie: pútko|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | nie |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 5,5–22 h |
| doba svietenia detail | LED 100 % – 5,5 h, LED 50 % – 7 h, LED 25 % – 22 h |
| dosvit | LED 100 % – 160 m, LED 50 % – 115 m, LED 25 % – 85 m |
| farba | čierna |
| fokus | áno |
| hmotnosť | 129 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | hliník |
| maximálny dosvit | 160 m |
| maximálny svetelný tok | 500 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 4× AAA |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 3 |
| predajný obal | 1 ks, papierový blister |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | LED 100 %, LED 50 %, LED 25 % |
| rozmer | 128 × 37 × 37 mm |
| špeciálna funkcia | funkcia rýchleho vypnutia |
| svetelný tok | LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 250 lm, LED 25 % – 125 lm |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |