23,00 €
LED stolná lampa black & home, čierna činiteľ starnutia: 75 %|čip LED: epistar COB chip|dĺžka prívodného kábla: 1,8 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: plast + kov|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 12 V/360 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: 220–240 […] zobraziť celý popis
činiteľ starnutia: 75 %|čip LED: epistar COB chip|dĺžka prívodného kábla: 1,8 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: plast + kov|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 12 V/360 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: 220–240 V|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: COB chip|počet spínacích cyklov: 75 000|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 5,5 W|rozmer: 120 × 210 × 325|rýchlosť nábehu na 100 %: 0 s|stmievanie: nie|svetelný tok: 360 lm|teplota chromatičnosti: 5 000 K|typ napájania: sieť|účinník: 0,6|USB port: nie|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
činiteľ starnutia: 75 %|čip LED: epistar COB chip|dĺžka prívodného kábla: 1,8 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: plast + kov|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 12 V/360 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: 220–240 V|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: COB chip|počet spínacích cyklov: 75 000|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 5,5 W|rozmer: 120 × 210 × 325|rýchlosť nábehu na 100 %: 0 s|stmievanie: nie|svetelný tok: 360 lm|teplota chromatičnosti: 5 000 K|typ napájania: sieť|účinník: 0,6|USB port: nie|životnosť: 30 000 hodín
| činiteľ starnutia | 75 % |
| čip LED | epistar COB chip |
| dĺžka prívodného kábla | 1,8 m |
| energetická trieda | neuvádza sa |
| farba | čierna |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| krytie | IP20 |
| materiál | plast + kov |
| max. výkon | neuvádza sa |
| napájacie trafo | 12 V/360 mA |
| napätie | 220–240 V |
| obsah ortuti | <0 mg |
| pätica (uchytenie žiarovky) | neuvádza sa |
| počet LED | COB chip |
| počet spínacích cyklov | 75 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 5,5 W |
| rozmer | 120 × 210 × 325 |
| rýchlosť nábehu na 100 % | 0 s |
| stmievanie | nie |
| svetelný tok | 360 lm |