46,50 €
LED stolná lampa CHARLES, čierna činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: SMD|dĺžka prívodného kábla: 1.3 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: hliník/plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 12 V/450 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: neuvádza sa|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie žiarovky): […] zobraziť celý popis
činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: SMD|dĺžka prívodného kábla: 1.3 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: hliník/plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 12 V/450 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: neuvádza sa|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 7,6 W|rozmer: 420 × 165 × 165 mm|rýchlosť nábehu na 100 %: neuvádza sa|stmievanie: áno|svetelný tok: 550 lm|teplota chromatičnosti: 3 000–6 500 K|typ napájania: sieť|účinník: neuvádza sa|USB port: nie|životnosť: neuvádza sa
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: SMD|dĺžka prívodného kábla: 1.3 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: hliník/plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 12 V/450 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: neuvádza sa|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 7,6 W|rozmer: 420 × 165 × 165 mm|rýchlosť nábehu na 100 %: neuvádza sa|stmievanie: áno|svetelný tok: 550 lm|teplota chromatičnosti: 3 000–6 500 K|typ napájania: sieť|účinník: neuvádza sa|USB port: nie|životnosť: neuvádza sa
| činiteľ starnutia | neuvádza sa |
| čip LED | SMD |
| dĺžka prívodného kábla | 1.3 m |
| energetická trieda | neuvádza sa |
| farba | čierna |
| farba svetla | teplá/neutrálna/studená biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| integrovaná nabíjacia batéria | nie |
| krytie | IP20 |
| materiál | hliník/plast |
| max. výkon | neuvádza sa |
| napájacie trafo | 12 V/450 mA |
| napätie | neuvádza sa |
| obsah ortuti | <0 mg |
| pätica (uchytenie žiarovky) | neuvádza sa |
| počet LED | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | neuvádza sa |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 7,6 W |
| rozmer | 420 × 165 × 165 mm |
| rýchlosť nábehu na 100 % | neuvádza sa |
| stmievanie | áno |
| svetelný tok | 550 lm |