28,90 €
LED stolná lampa SIMON, čierna činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: SMD 2835|dĺžka prívodného kábla: 1.3 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 13,5 V/1 200 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: 220–240 V|obsah ortuti: neuvádza sa|pätica […] zobraziť celý popis
činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: SMD 2835|dĺžka prívodného kábla: 1.3 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 13,5 V/1 200 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: 220–240 V|obsah ortuti: neuvádza sa|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: 18|počet spínacích cyklov: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 8,3 W|rozmer: 170 × 350 × 390 mm|rýchlosť nábehu na 100 %: neuvádza sa|stmievanie: áno|svetelný tok: 420 lm|teplota chromatičnosti: 3 000/4 000/5 000 K|typ napájania: sieť|účinník: neuvádza sa|USB port: áno|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: SMD 2835|dĺžka prívodného kábla: 1.3 m|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: 13,5 V/1 200 mA|napájací zdroj súčasťou balenia: áno|napätie: 220–240 V|obsah ortuti: neuvádza sa|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: 18|počet spínacích cyklov: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 8,3 W|rozmer: 170 × 350 × 390 mm|rýchlosť nábehu na 100 %: neuvádza sa|stmievanie: áno|svetelný tok: 420 lm|teplota chromatičnosti: 3 000/4 000/5 000 K|typ napájania: sieť|účinník: neuvádza sa|USB port: áno|životnosť: 30 000 hodín
| činiteľ starnutia | neuvádza sa |
| čip LED | SMD 2835 |
| dĺžka prívodného kábla | 1.3 m |
| energetická trieda | neuvádza sa |
| farba | čierna |
| farba svetla | teplá/neutrálna/studená biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| integrovaná nabíjacia batéria | nie |
| krytie | IP20 |
| materiál | plast |
| max. výkon | neuvádza sa |
| napájacie trafo | 13,5 V/1 200 mA |
| napätie | 220–240 V |
| obsah ortuti | neuvádza sa |
| pätica (uchytenie žiarovky) | neuvádza sa |
| počet LED | 18 |
| počet spínacích cyklov | neuvádza sa |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 8,3 W |
| rozmer | 170 × 350 × 390 mm |
| rýchlosť nábehu na 100 % | neuvádza sa |
| stmievanie | áno |
| svetelný tok | 420 lm |