40,80 €
LED svetlo na monitor AVA činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 1,5 m|energetická trieda: A|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >95|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: hliník/plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: USB kábel|napájací zdroj súčasťou balenia: áno (USB kábel)|napätie: 5 V|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie […] zobraziť celý popis
činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 1,5 m|energetická trieda: A|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >95|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: hliník/plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: USB kábel|napájací zdroj súčasťou balenia: áno (USB kábel)|napätie: 5 V|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 5,6 W|rozmer: 460 × 105 × 53 mm|rýchlosť nábehu na 100 %: neuvádza sa|stmievanie: áno|svetelný tok: 200 lm|teplota chromatičnosti: 3 000/4 000/5 000 K|typ napájania: USB|účinník: neuvádza sa|USB port: nie|životnosť: 25 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
činiteľ starnutia: neuvádza sa|čip LED: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 1,5 m|energetická trieda: A|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: čierna|farba svetla: teplá/neutrálna/studená biela|index podania farieb (CRI): Ra >95|integrovaná nabíjacia batéria: nie|krytie: IP20|materiál: hliník/plast|max. výkon: neuvádza sa|napájacie trafo: USB kábel|napájací zdroj súčasťou balenia: áno (USB kábel)|napätie: 5 V|obsah ortuti: <0 mg|pätica (uchytenie žiarovky): neuvádza sa|počet LED: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 5,6 W|rozmer: 460 × 105 × 53 mm|rýchlosť nábehu na 100 %: neuvádza sa|stmievanie: áno|svetelný tok: 200 lm|teplota chromatičnosti: 3 000/4 000/5 000 K|typ napájania: USB|účinník: neuvádza sa|USB port: nie|životnosť: 25 000 hodín
| činiteľ starnutia | neuvádza sa |
| čip LED | neuvádza sa |
| dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
| energetická trieda | A |
| farba | čierna |
| farba svetla | teplá/neutrálna/studená biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra > 95 |
| integrovaná nabíjacia batéria | nie |
| krytie | IP20 |
| materiál | hliník/plast |
| max. výkon | neuvádza sa |
| napájacie trafo | USB kábel |
| napätie | 5 V |
| obsah ortuti | <0 mg |
| pätica (uchytenie žiarovky) | neuvádza sa |
| počet LED | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | neuvádza sa |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 56 W |
| rozmer | 460 × 105 × 53 mm |
| rýchlosť nábehu na 100 % | neuvádza sa |
| stmievanie | áno |
| svetelný tok | 200 lm |