34,50 €
LED vianočná cherry reťaz – guličky, 10 m, RGB, ovládač, programy, časovač časovač: áno|diaľkový ovládač: áno (1× CR2032, súčasťou balenia)|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: RGB|funkcia: 64 módov (multifunkcie)|krytie: IP44|LED medzera: 10 cm|materiál: PVC|možnosť prepojenia: nie|počet LED: 96|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|pre výšku stromu: 160 cm|príkon: 3,6 W|produkt: reťaz|rozmer: 10 m|tvar: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550054007
Kategórie: dekorácieVianočné osvetlenieVianočné reťaze
časovač: áno|diaľkový ovládač: áno (1× CR2032, súčasťou balenia)|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: RGB|funkcia: 64 módov (multifunkcie)|krytie: IP44|LED medzera: 10 cm|materiál: PVC|možnosť prepojenia: nie|počet LED: 96|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|pre výšku stromu: 160 cm|príkon: 3,6 W|produkt: reťaz|rozmer: 10 m|tvar: gulička|typ napájania: sieťový adaptér|veľkosť LED: 5 mm|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 31 V DC|záručná doba: 2 roky|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: áno|diaľkový ovládač: áno (1× CR2032, súčasťou balenia)|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: RGB|funkcia: 64 módov (multifunkcie)|krytie: IP44|LED medzera: 10 cm|materiál: PVC|možnosť prepojenia: nie|počet LED: 96|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|pre výšku stromu: 160 cm|príkon: 3,6 W|produkt: reťaz|rozmer: 10 m|tvar: gulička|typ napájania: sieťový adaptér|veľkosť LED: 5 mm|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 31 V DC|záručná doba: 2 roky|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | áno |
| diaľkový ovládač | áno (1× CR2032, súčasťou balenia) |
| dĺžka prívodu | 5 m |
| farba drôtu | čierna |
| farba svetla | RGB |
| funkcia | 64 módov (multifunkcie) |
| krytie | IP44 |
| LED medzera | 10 cm |
| materiál | PVC |
| možnosť prepojenia | nie |
| počet LED | 96 |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| pre výšku stromu | 160 cm |
| príkon | 3,6 W |
| produkt | reťaz |
| rozmer | 10 m |
| tvar | gulička |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| veľkosť LED | 5 mm |
| vstupné napätie | 230 V AC |
| výstupné napätie | 31 V DC |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 10 000 hodín |