14,50 €
LED vianočná nano reťaz – ježko, 2,4 m, 3x AA, vnútorný, studená biela, časovač časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 0,3 m|farba drôtu: strieborná|farba svetla: studená biela|funkcia: svieti|krytie: IP20|LED medzera: 2,4 cm|materiál: kov|možnosť prepojenia: nie|počet LED: 100|použitie: vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|pre výšku stromu: neuvádza sa|príkon: 0,9 W|produkt: ježko|rozmer: 2,4 m|tvar: nano|typ napájania: batéria (3× AA)|veľkosť […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550032007
časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 0,3 m|farba drôtu: strieborná|farba svetla: studená biela|funkcia: svieti|krytie: IP20|LED medzera: 2,4 cm|materiál: kov|možnosť prepojenia: nie|počet LED: 100|použitie: vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|pre výšku stromu: neuvádza sa|príkon: 0,9 W|produkt: ježko|rozmer: 2,4 m|tvar: nano|typ napájania: batéria (3× AA)|veľkosť LED: 3 mm (nano)|vstupné napätie: neuvádza sa|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 0,3 m|farba drôtu: strieborná|farba svetla: studená biela|funkcia: svieti|krytie: IP20|LED medzera: 2,4 cm|materiál: kov|možnosť prepojenia: nie|počet LED: 100|použitie: vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|pre výšku stromu: neuvádza sa|príkon: 0,9 W|produkt: ježko|rozmer: 2,4 m|tvar: nano|typ napájania: batéria (3× AA)|veľkosť LED: 3 mm (nano)|vstupné napätie: neuvádza sa|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | áno |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | 0,3 m |
| farba drôtu | strieborná |
| farba svetla | studená biela |
| funkcia | svieti |
| krytie | IP20 |
| LED medzera | 2,4 cm |
| materiál | kov |
| možnosť prepojenia | nie |
| počet LED | 100 |
| použitie | vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| pre výšku stromu | neuvádza sa |
| príkon | 0,9 W |
| produkt | ježko |
| rozmer | 2,4 m |
| tvar | nano |
| typ napájania | batéria (3× AA) |
| veľkosť LED | 3 mm (nano) |
| vstupné napätie | neuvádza sa |
| výstupné napätie | 4,5 V DC |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 10 000 hodín |