21,95 €
LED vianočný dekoratívny projektor – vločky, vonkajší aj vnútorný, biela časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba svetla: studená biela|funkcia: rotujúce svetlo|krytie: IP44|materiál: plast|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 3,6 W|produkt: projektor|technológia: LED|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V~|výstupné napätie: 14 V DC|vzor: vločky|záručná doba: 2 roky|životnosť: 10 000 hodín Mena produktu: EUR […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550005006
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba svetla: studená biela|funkcia: rotujúce svetlo|krytie: IP44|materiál: plast|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 3,6 W|produkt: projektor|technológia: LED|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V~|výstupné napätie: 14 V DC|vzor: vločky|záručná doba: 2 roky|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba svetla: studená biela|funkcia: rotujúce svetlo|krytie: IP44|materiál: plast|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 3,6 W|produkt: projektor|technológia: LED|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V~|výstupné napätie: 14 V DC|vzor: vločky|záručná doba: 2 roky|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | nie |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | 3 m |
| farba svetla | studená biela |
| funkcia | rotujúce svetlo |
| krytie | IP44 |
| materiál | plast |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 3,6 W |
| produkt | projektor |
| technológia | LED |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| vstupné napätie | 230 V~ |
| výstupné napätie | 14 V DC |
| vzor | vločky |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 10 000 hodín |