64,95 €
LED vianočný snehuliak s klobúkom, 36 cm, vonkajší aj vnútorný, studená biela, časovač časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: transparentná|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 40|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 2,1 W|produkt: snehuliak|rozmer: 30 × 20 × 36 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 3,5 V […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550002025
Kategórie: dekorácieVianočné figúrkyVianočné osvetlenie
časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: transparentná|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 40|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 2,1 W|produkt: snehuliak|rozmer: 30 × 20 × 36 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 3,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: transparentná|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 40|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 2,1 W|produkt: snehuliak|rozmer: 30 × 20 × 36 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 3,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | áno |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | 5 m |
| farba drôtu | transparentná |
| farba svetla | studená biela |
| krytie | IP44 |
| materiál | plast |
| počet LED | 40 |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 2,1 W |
| produkt | snehuliak |
| rozmer | 30 × 20 × 36 cm |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| vstupné napätie | 230 V AC |
| výstupné napätie | 3,5 V DC |
| záručná doba | 2 roky |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 10 000 hodín |