19,95 €
LED vianočný stromček kovový, 50 cm, vonkajší aj vnútorný, teplá biela časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: kov|počet LED: 90|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 1,2 W|produkt: stromček|rozmer: 30 × 30 × 50 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 3,5 V DC|záručná doba: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550000090
Kategórie: dekorácieLED svietiace stromčekyVianočné osvetlenie
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: kov|počet LED: 90|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 1,2 W|produkt: stromček|rozmer: 30 × 30 × 50 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 3,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: kov|počet LED: 90|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 1,2 W|produkt: stromček|rozmer: 30 × 30 × 50 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 3,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | nie |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | 3 m |
| farba drôtu | čierna |
| farba svetla | teplá biela |
| krytie | IP44 |
| materiál | kov |
| počet LED | 90 |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 1,2 W |
| produkt | stromček |
| rozmer | 30 × 30 × 50 cm |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| vstupné napätie | 230 V AC |
| výstupné napätie | 3,5 V DC |
| záručná doba | 2 roky |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 10 000 hodín |