15,50 €
LED vstavané svietidlo RUBIC, štvorcové, biely, 24W, neutrálna biela diaľkový ovládač: nie|do chodby a na schodisko: áno|do dielne a garáže: nie|do kancelárie: nie|do kuchyne: áno|do kúpeľne: nie|do obývačky, spálne a detskej izby: nie|dosah senzora: nemá senzor|do záhrady a na balkón: nie|farba svetla: neutrálna biela|farba tela: biela|flicker-free: áno|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|kategória: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1539085241
Kategórie: LED panely MALÉSvietidlá
diaľkový ovládač: nie|do chodby a na schodisko: áno|do dielne a garáže: nie|do kancelárie: nie|do kuchyne: áno|do kúpeľne: nie|do obývačky, spálne a detskej izby: nie|dosah senzora: nemá senzor|do záhrady a na balkón: nie|farba svetla: neutrálna biela|farba tela: biela|flicker-free: áno|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|kategória: ESSENTIAL|krytie: IP20|materiál difúzora: plast (PC)|materiál LGP: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|montážny otvor: 190–210 mm|možnosť stmievania: nie|náhrada za žiarovku: 145 W|napätie: 220–240 V|pohybový senzor: nie|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 24 W|prúd: 209 mA|rada: RUBIC|rozmer: 220 × 220 × 26 mm|spôsob montáže: vstavané|svetelná účinnosť: 100 lm/W|svetelný tok: 2 400 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: štvorec|typ difúzora: mliečny|typ svietidla: klasické svietidlo|účinník: > 0,7|UGR<: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 120°|umiestnenie: stropné|výstupný prúd zo zdroja: 50 mA|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 25 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
diaľkový ovládač: nie|do chodby a na schodisko: áno|do dielne a garáže: nie|do kancelárie: nie|do kuchyne: áno|do kúpeľne: nie|do obývačky, spálne a detskej izby: nie|dosah senzora: nemá senzor|do záhrady a na balkón: nie|farba svetla: neutrálna biela|farba tela: biela|flicker-free: áno|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|kategória: ESSENTIAL|krytie: IP20|materiál difúzora: plast (PC)|materiál LGP: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|montážny otvor: 190–210 mm|možnosť stmievania: nie|náhrada za žiarovku: 145 W|napätie: 220–240 V|pohybový senzor: nie|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 24 W|prúd: 209 mA|rada: RUBIC|rozmer: 220 × 220 × 26 mm|spôsob montáže: vstavané|svetelná účinnosť: 100 lm/W|svetelný tok: 2 400 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: štvorec|typ difúzora: mliečny|typ svietidla: klasické svietidlo|účinník: > 0,7|UGR<: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 120°|umiestnenie: stropné|výstupný prúd zo zdroja: 50 mA|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 25 000 hodín
| diaľkový ovládač | nie |
| do chodby a na schodisko | áno |
| do dielne a garáže | nie |
| do kancelárie | nie |
| do kuchyne | áno |
| do kúpeľne | nie |
| dosah senzora | nemá senzor |
| do záhrady a na balkón | nie |
| farba svetla | neutrálna biela |
| farba tela | biela |
| flicker-free | áno |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| kategória | ESSENTIAL |
| krytie | IP20 |
| materiál difúzora | plast (PC) |
| materiál LGP | neuvádza sa |
| materiál tela | plast (PC) |
| montážny otvor | 190–210 mm |
| možnosť stmievania | nie |
| náhrada za žiarovku | 145 W |
| napätie | 220–240 V |
| pohybový senzor | nie |
| predajný obal | 1 ks, krabica |