2,20 €
LED žiarovka Basic Mini Globe / E14 / 6 W (42 W) / 510 lm / teplá biela energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 42 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E14|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 6 W|rada: BASIC|rozmer: 82 × […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525621200
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 42 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E14|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 6 W|rada: BASIC|rozmer: 82 × 45 × 45 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 85 lm/W|svetelný tok: 510 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: Mini Globe|typ čipov: SMD|účinník: 0.52|uhol vyžarovania: 180°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 42 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E14|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 6 W|rada: BASIC|rozmer: 82 × 45 × 45 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 85 lm/W|svetelný tok: 510 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: Mini Globe|typ čipov: SMD|účinník: 0.52|uhol vyžarovania: 180°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
| energetická trieda | F |
| farba svetla | teplá biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 42 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E14 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 15 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 6 W |
| rada | BASIC |
| rozmer | 82 × 45 × 45 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 85 lm/W |
| svetelný tok | 510 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 3 000 K |
| tvar | Mini Globe |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0.52 |
| uhol vyžarovania | 180° |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 20 000 hodín |