1,95 €
LED žiarovka Basic MR16 / GU10 / 3,3 W (21 W) / 200 lm / teplá biela energetická trieda: G|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 21 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: 5|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 3,3 W|rada: BASIC|rozmer: 56 × 50 × […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525380210
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: G|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 21 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: 5|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 3,3 W|rada: BASIC|rozmer: 56 × 50 × 50 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 67 lm/W|svetelný tok: 200 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: MR16|typ čipov: 2835|účinník: 0,4|uhol vyžarovania: 110°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: G|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 21 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: 5|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 3,3 W|rada: BASIC|rozmer: 56 × 50 × 50 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 67 lm/W|svetelný tok: 200 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: MR16|typ čipov: 2835|účinník: 0,4|uhol vyžarovania: 110°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
| energetická trieda | G |
| farba svetla | teplá biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 21 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | GU10 |
| počet čipov | 5 |
| počet spínacích cyklov | 15 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 3,3 W |
| rada | BASIC |
| rozmer | 56 × 50 × 50 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 67 lm/W |
| svetelný tok | 200 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 3 000 K |
| tvar | MR16 |
| typ čipov | 2835 |
| účinník | 0,4 |
| uhol vyžarovania | 110° |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 20 000 hodín |