10,65 €
LED žiarovka Classic A60 / E27 / 13,2 W (100 W) / 1 521 lm / neutrálna biela energetická trieda: E|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 100 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 3 ks, krabička|príkon: 13,2 W|rada: CLASSIC|rozmer: 120 × […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525733416
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: E|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 100 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 3 ks, krabička|príkon: 13,2 W|rada: CLASSIC|rozmer: 120 × 60 × 60 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 115 lm/W|svetelný tok: 1 521 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: A60|typ čipov: SMD|účinník: 0.55|uhol vyžarovania: 180°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: E|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 100 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 3 ks, krabička|príkon: 13,2 W|rada: CLASSIC|rozmer: 120 × 60 × 60 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 115 lm/W|svetelný tok: 1 521 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: A60|typ čipov: SMD|účinník: 0.55|uhol vyžarovania: 180°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
| energetická trieda | E |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 100 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E27 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 25 000 |
| predajný obal | 3 ks, krabička |
| príkon | 13,2 W |
| rada | CLASSIC |
| rozmer | 120 × 60 × 60 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 115 lm/W |
| svetelný tok | 1 521 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| tvar | A60 |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0.55 |
| uhol vyžarovania | 180° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 30 000 hodín |