4,00 €
LED žiarovka Classic JC / G9 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá biela energetická trieda: D|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 32 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): G9|počet čipov: 18|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 2,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 47 × 14 × […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525736209
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: D|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 32 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): G9|počet čipov: 18|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 2,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 47 × 14 × 14 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 140 lm/W|svetelný tok: 350 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: JC|typ čipov: SMD|účinník: 0,59|uhol vyžarovania: 320°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: D|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 32 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): G9|počet čipov: 18|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 2,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 47 × 14 × 14 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 140 lm/W|svetelný tok: 350 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: JC|typ čipov: SMD|účinník: 0,59|uhol vyžarovania: 320°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
| energetická trieda | D |
| farba svetla | teplá biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 32 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | G9 |
| počet čipov | 18 |
| počet spínacích cyklov | 25 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 2,5 W |
| rada | CLASSIC |
| rozmer | 47 × 14 × 14 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 140 lm/W |
| svetelný tok | 350 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 3 000 K |
| tvar | JC |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0,59 |
| uhol vyžarovania | 320° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 30 000 hodín |