2,90 €
LED žiarovka Classic MR16 / GU10 / 6,1 W (45 W) / 560 lm / teplá biela / stmievateľná energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 45 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 6,1 W|rada: CLASSIC|rozmer: 55 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525660200
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 45 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 6,1 W|rada: CLASSIC|rozmer: 55 × 50 × 50 mm|stmievateľná: áno|svetelná účinnosť: 92 lm/W|svetelný tok: 560 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: MR16|typ čipov: SMD|účinník: 0.52|uhol vyžarovania: 110°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 45 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 6,1 W|rada: CLASSIC|rozmer: 55 × 50 × 50 mm|stmievateľná: áno|svetelná účinnosť: 92 lm/W|svetelný tok: 560 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 3 000 K|tvar: MR16|typ čipov: SMD|účinník: 0.52|uhol vyžarovania: 110°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
| energetická trieda | F |
| farba svetla | teplá biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 45 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | GU10 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 25 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 6,1 W |
| rada | CLASSIC |
| rozmer | 55 × 50 × 50 mm |
| stmievateľná | áno |
| svetelná účinnosť | 92 lm/W |
| svetelný tok | 560 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 3 000 K |
| tvar | MR16 |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0.52 |
| uhol vyžarovania | 110° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 30 000 hodín |