5,67 €
LED žiarovka do digestora Classic JC / E14 / 4,5 W (40 W) / 465 lm / neutrálna biela energetická trieda: F|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 40 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E14|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, blister|príkon: 4,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 58 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525731407
energetická trieda: F|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 40 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E14|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, blister|príkon: 4,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 58 × 20 × 20 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 103 lm/W|svetelný tok: 465 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: JC|typ čipov: SMD|účinník: 0,35|uhol vyžarovania: 300°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: F|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 40 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E14|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 25 000|predajný obal: 1 ks, blister|príkon: 4,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 58 × 20 × 20 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 103 lm/W|svetelný tok: 465 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: JC|typ čipov: SMD|účinník: 0,35|uhol vyžarovania: 300°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
| energetická trieda | F |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 40 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E14 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 25 000 |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| príkon | 4,5 W |
| rada | CLASSIC |
| rozmer | 58 × 20 × 20 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 103 lm/W |
| svetelný tok | 465 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| tvar | JC |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0,35 |
| uhol vyžarovania | 300° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 30 000 hodín |