7,50 €
LED žiarovka Filament Globe / E27 / 7,8 W (75 W) / 1 055 lm / neutrálna biela energetická trieda: D|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: 4|počet spínacích cyklov: 30 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 7,8 W|rada: FILAMENT|rozmer: 140 × 95 × 95 mm|stmievateľná: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525733251
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: D|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: 4|počet spínacích cyklov: 30 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 7,8 W|rada: FILAMENT|rozmer: 140 × 95 × 95 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 135 lm/W|svetelný tok: 1 055 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: Globe|typ čipov: COB|účinník: 0,58|uhol vyžarovania: 340°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 25 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: D|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: 4|počet spínacích cyklov: 30 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 7,8 W|rada: FILAMENT|rozmer: 140 × 95 × 95 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 135 lm/W|svetelný tok: 1 055 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: Globe|typ čipov: COB|účinník: 0,58|uhol vyžarovania: 340°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 25 000 hodín
| energetická trieda | D |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 75 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E27 |
| počet čipov | 4 |
| počet spínacích cyklov | 30 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 7,8 W |
| rada | FILAMENT |
| rozmer | 140 × 95 × 95 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 135 lm/W |
| svetelný tok | 1 055 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| tvar | Globe |
| typ čipov | COB |
| účinník | 0,58 |
| uhol vyžarovania | 340° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 25 000 hodín |