7,95 €
LED žiarovka GoSmart MR16 / GU10 / 4,8 W (35 W) / 400 lm / RGB / stmievateľná / Wi-Fi energetická trieda: G|farba svetla: RGB|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 35 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4,8 W|rada: GoSmart|rozmer: 50 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525500500
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: G|farba svetla: RGB|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 35 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4,8 W|rada: GoSmart|rozmer: 50 × 50 × 56,5 mm|stmievateľná: áno|svetelná účinnosť: 83 lm/W|svetelný tok: 400 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 700–6 500 K|tvar: MR16|typ čipov: SMD|účinník: 0,48|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: G|farba svetla: RGB|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 35 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): GU10|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4,8 W|rada: GoSmart|rozmer: 50 × 50 × 56,5 mm|stmievateľná: áno|svetelná účinnosť: 83 lm/W|svetelný tok: 400 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 700–6 500 K|tvar: MR16|typ čipov: SMD|účinník: 0,48|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
| energetická trieda | G |
| farba svetla | RGB |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 35 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | GU10 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 15 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 4,8 W |
| rada | GoSmart |
| rozmer | 50 × 50 × 56,5 mm |
| stmievateľná | áno |
| svetelná účinnosť | 83 lm/W |
| svetelný tok | 400 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 2 700–6 500 K |
| tvar | MR16 |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0,48 |
| uhol vyžarovania | 120° |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 20 000 hodín |