4,75 €
LED žiarovka Vintage A60 / E27 / 4,3 W (35 W) / 400 lm / teplá biela energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 35 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4,3 W|rada: VINTAGE|rozmer: 105 × 60 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525713200
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 35 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4,3 W|rada: VINTAGE|rozmer: 105 × 60 × 60 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 93 lm/W|svetelný tok: 400 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 200 K|tvar: A60|typ čipov: SMD|účinník: 0.52|uhol vyžarovania: 320°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 25 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: F|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 35 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4,3 W|rada: VINTAGE|rozmer: 105 × 60 × 60 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 93 lm/W|svetelný tok: 400 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 200 K|tvar: A60|typ čipov: SMD|účinník: 0.52|uhol vyžarovania: 320°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 25 000 hodín
| energetická trieda | F |
| farba svetla | teplá biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 35 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E27 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 15 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 4,3 W |
| rada | VINTAGE |
| rozmer | 105 × 60 × 60 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 93 lm/W |
| svetelný tok | 400 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 2 200 K |
| tvar | A60 |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0.52 |
| uhol vyžarovania | 320° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 25 000 hodín |