6,65 €
LED žiarovka Vintage ST64 / E27 / 4 W (40 W) / 470 lm / teplá biela energetická trieda: E|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 40 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4 W|rada: VINTAGE|rozmer: 140 × 64 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525713210
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: E|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 40 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4 W|rada: VINTAGE|rozmer: 140 × 64 × 64 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 118 lm/W|svetelný tok: 470 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 200 K|tvar: ST64|typ čipov: SMD|účinník: 0,46|uhol vyžarovania: 320°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 25 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: E|farba svetla: teplá biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 40 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 4 W|rada: VINTAGE|rozmer: 140 × 64 × 64 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 118 lm/W|svetelný tok: 470 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 200 K|tvar: ST64|typ čipov: SMD|účinník: 0,46|uhol vyžarovania: 320°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 25 000 hodín
| energetická trieda | E |
| farba svetla | teplá biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 40 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E27 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 15 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 4 W |
| rada | VINTAGE |
| rozmer | 140 × 64 × 64 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 118 lm/W |
| svetelný tok | 470 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 2 200 K |
| tvar | ST64 |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0,46 |
| uhol vyžarovania | 320° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 25 000 hodín |