7,50 €
Lítiová batéria RAVER FR6 (AA) chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 15,5 g|kapacita: neuvádza sa|kategória/rada: Lithium|max. skladovateľnosť: 10 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,5 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 2 ks, blister|prevádzková teplota: -40 °C až +60 °C|rozmer: 14,5 × 50,5 mm|typové označenie: FR6 (tužka, AA)|veľkosť batérie: AA|značka: Raver Mena produktu: EUR Cena platí do: 1970-01-01 chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 15,5 […] zobraziť celý popis
chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 15,5 g|kapacita: neuvádza sa|kategória/rada: Lithium|max. skladovateľnosť: 10 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,5 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 2 ks, blister|prevádzková teplota: -40 °C až +60 °C|rozmer: 14,5 × 50,5 mm|typové označenie: FR6 (tužka, AA)|veľkosť batérie: AA|značka: Raver
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 15,5 g|kapacita: neuvádza sa|kategória/rada: Lithium|max. skladovateľnosť: 10 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,5 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 2 ks, blister|prevádzková teplota: -40 °C až +60 °C|rozmer: 14,5 × 50,5 mm|typové označenie: FR6 (tužka, AA)|veľkosť batérie: AA|značka: Raver
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 15,5 g |
| kapacita | neuvádza sa |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,5 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 2 ks, blister |
| prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| typové označenie | FR6 (tužka, AA) |
| veľkosť batérie | AA |
| značka | Raver |