4,03 €
Lítiová gombíková batéria GP CR2330 chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 4,0 g|kapacita: 260 mAh|kategória/rada: Lithium|max. skladovateľnosť: 10 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 3 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: -20 °C až +60 °C|rozmer: 23,0 × 3,0 mm|typové označenie: GP CR2330|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP Mena produktu: EUR Cena platí do: 1970-01-01 chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 4,0 […] zobraziť celý popis
chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 4,0 g|kapacita: 260 mAh|kategória/rada: Lithium|max. skladovateľnosť: 10 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 3 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: -20 °C až +60 °C|rozmer: 23,0 × 3,0 mm|typové označenie: GP CR2330|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
chemické zloženie: líthiové|hmotnosť: 4,0 g|kapacita: 260 mAh|kategória/rada: Lithium|max. skladovateľnosť: 10 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 3 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: -20 °C až +60 °C|rozmer: 23,0 × 3,0 mm|typové označenie: GP CR2330|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP
| chemické zloženie | líthiové |
| hmotnosť | 4,0 g |
| kapacita | 260 mAh |
| kategória/rada | Lithium |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| rozmer | 23,0 × 3,0 mm |
| typové označenie | GP CR2330 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |