19,95 €
CREE LED kovové svietidlo Ultibright 50, 100lm, 1xAAA batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 3 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3 h|dosvit: CREE LED 100 % – 65 m|farba: sivá|fokus: nie|hmotnosť: 32 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 65 m|maximálny svetelný tok: 100 lm|nabíjací: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440011100
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 3 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3 h|dosvit: CREE LED 100 % – 65 m|farba: sivá|fokus: nie|hmotnosť: 32 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 65 m|maximálny svetelný tok: 100 lm|nabíjací: nie|napájanie: 1× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 1|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: CREE LED 100 %|rozmer: 100 × 16 × 16mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: CREE LED 100 % – 100 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: ano (IP65)|vybavenie: klip, pútko|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: CREE LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 3 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3 h|dosvit: CREE LED 100 % – 65 m|farba: sivá|fokus: nie|hmotnosť: 32 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 65 m|maximálny svetelný tok: 100 lm|nabíjací: nie|napájanie: 1× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 1|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: CREE LED 100 %|rozmer: 100 × 16 × 16mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: CREE LED 100 % – 100 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: ano (IP65)|vybavenie: klip, pútko|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: CREE LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | nie |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 3 h |
| doba svietenia detail | CREE LED 100 % – 3 h |
| dosvit | CREE LED 100 % – 65 m |
| farba | sivá |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 32 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | hliník |
| maximálny dosvit | 65 m |
| maximálny svetelný tok | 100 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 1× AAA |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 1 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | CREE LED 100 % |
| rozmer | 100 × 16 × 16mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| svetelný tok | CREE LED 100 % – 100 lm |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |