63,40 €
CREE LED nabíjacie kovové svietidlo Ultibright 80, 600lm batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 4,5 h|doba svietenia: 3,5–12 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3,5 h, CREE LED 50 % – 5,5 h, CREE LED 20 % – 12 h|dosvit: CREE LED 100 % – 230 m, CREE LED 50 % – 150 m, […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1450000330
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 4,5 h|doba svietenia: 3,5–12 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3,5 h, CREE LED 50 % – 5,5 h, CREE LED 20 % – 12 h|dosvit: CREE LED 100 % – 230 m, CREE LED 50 % – 150 m, CREE LED 20 % – 100 m|farba: sivá|fokus: ano (skrutkovacie)|hmotnosť: 189 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: hliník|maximálny dosvit: 230 m|maximálny svetelný tok: 600 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion 18650|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: puzdro|režimy: CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, CREE LED 20 %|rozmer: 151 × 34 × 34 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie|svetelný tok: CREE LED 100 % – 600 lm, CREE LED 50 % – 300 lm, CREE LED 20 % – 130 lm|typ batérie: 2 600 mAh/3,7 V|typ napájacieho konektoru: USB C|vodeodolná: ano (IP65)|vybavenie: pútko|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: CREE LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 4,5 h|doba svietenia: 3,5–12 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3,5 h, CREE LED 50 % – 5,5 h, CREE LED 20 % – 12 h|dosvit: CREE LED 100 % – 230 m, CREE LED 50 % – 150 m, CREE LED 20 % – 100 m|farba: sivá|fokus: ano (skrutkovacie)|hmotnosť: 189 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: hliník|maximálny dosvit: 230 m|maximálny svetelný tok: 600 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion 18650|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: puzdro|režimy: CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, CREE LED 20 %|rozmer: 151 × 34 × 34 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie|svetelný tok: CREE LED 100 % – 600 lm, CREE LED 50 % – 300 lm, CREE LED 20 % – 130 lm|typ batérie: 2 600 mAh/3,7 V|typ napájacieho konektoru: USB C|vodeodolná: ano (IP65)|vybavenie: pútko|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: CREE LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | 4,5 h |
| doba svietenia | 3,5–12 h |
| doba svietenia detail | CREE LED 100 % – 3,5 h, CREE LED 50 % – 5,5 h, CREE LED 20 % – 12 h |
| dosvit | CREE LED 100 % – 230 m, CREE LED 50 % – 150 m, CREE LED 20 % – 100 m |
| farba | sivá |
| fokus | ano (skrutkovacie) |
| hmotnosť | 189 g |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| materiál | hliník |
| maximálny dosvit | 230 m |
| maximálny svetelný tok | 600 lm |
| nabíjací | áno |
| napájanie | Li-Ion 18650 |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 3 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príslušenstvo | puzdro |
| režimy | CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, CREE LED 20 % |
| rozmer | 151 × 34 × 34 mm |
| špeciálna funkcia | funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie |
| svetelný tok | CREE LED 100 % – 600 lm, CREE LED 50 % – 300 lm, CREE LED 20 % – 130 lm |
| typ batérie | 2 600 mAh/3,7 V |
| typ napájacieho konektoru | USB C |