14,95 €
Domový bezdrôtový zvonček P5712 na 3x AA dosah tlačidla: 100 m|farba: strieborná|maximálna hlasitosť zvonenia: 80 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: áno|počet melódií: 16|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 3402012000
Kategórie: Bezdrôtové zvončekyMonitorovacie zariadenia a zvončeky
dosah tlačidla: 100 m|farba: strieborná|maximálna hlasitosť zvonenia: 80 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: áno|počet melódií: 16|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel v balení: 1 ks|predajný obal: 1 ks, blister|prenosová frekvencia: 433 MHz|prídavné (náhradné) tlačidlo: P5723T|regulácia hlasitosti: áno|rozmer tlačidla: 23 × 93 × 34 mm|rozmer zvončeka: 30 × 70 × 110 mm|špeciálne funkcie: nie|spôsob párovania: automatické párovanie – self-learning|spôsob prenosu: bezdrôtový zvonček|vodeodolné tlačidlo: IP44
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah tlačidla: 100 m|farba: strieborná|maximálna hlasitosť zvonenia: 80 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: áno|počet melódií: 16|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel v balení: 1 ks|predajný obal: 1 ks, blister|prenosová frekvencia: 433 MHz|prídavné (náhradné) tlačidlo: P5723T|regulácia hlasitosti: áno|rozmer tlačidla: 23 × 93 × 34 mm|rozmer zvončeka: 30 × 70 × 110 mm|špeciálne funkcie: nie|spôsob párovania: automatické párovanie – self-learning|spôsob prenosu: bezdrôtový zvonček|vodeodolné tlačidlo: IP44
| dosah tlačidla | 100 m |
| farba | strieborná |
| napájanie hlavnej jednotky | 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia) |
| napájanie tlačidla | 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia) |
| počet melódií | 16 |
| počet prijímačov v balení | 1 ks |
| počet tlačidiel v balení | 1 ks |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prenosová frekvencia | 433 MHz |
| prídavné (náhradné) tlačidlo | P5723T |
| regulácia hlasitosti | áno |
| rozmer tlačidla | 23 × 93 × 34 mm |
| rozmer zvončeka | 30 × 70 × 110 mm |
| špeciálne funkcie | nie |
| spôsob párovania | automatické párovanie – self-learning |
| spôsob prenosu | bezdrôtový zvonček |
| vodeodolné tlačidlo | IP44 |