12,50 €
Domový bezdrôtový zvonček P5723 na 3x AA dosah tlačidla: 100 m|farba: biela|maximálna hlasitosť zvonenia: 75 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: nie|počet melódií: 36|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 3402107000
Kategórie: Bezdrôtové zvončekyMonitorovacie zariadenia a zvončeky
dosah tlačidla: 100 m|farba: biela|maximálna hlasitosť zvonenia: 75 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: nie|počet melódií: 36|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel v balení: 1 ks|predajný obal: 1 ks, blister|prenosová frekvencia: 433 MHz|prídavné (náhradné) tlačidlo: P5723T|regulácia hlasitosti: nie|rozmer tlačidla: 23 × 93 × 34 mm|rozmer zvončeka: 29 × 72 × 125 mm|špeciálne funkcie: nie|spôsob párovania: automatické párovanie – self-learning|spôsob prenosu: bezdrôtový zvonček|vodeodolné tlačidlo: IP44
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah tlačidla: 100 m|farba: biela|maximálna hlasitosť zvonenia: 75 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: nie|počet melódií: 36|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel v balení: 1 ks|predajný obal: 1 ks, blister|prenosová frekvencia: 433 MHz|prídavné (náhradné) tlačidlo: P5723T|regulácia hlasitosti: nie|rozmer tlačidla: 23 × 93 × 34 mm|rozmer zvončeka: 29 × 72 × 125 mm|špeciálne funkcie: nie|spôsob párovania: automatické párovanie – self-learning|spôsob prenosu: bezdrôtový zvonček|vodeodolné tlačidlo: IP44
| dosah tlačidla | 100 m |
| farba | biela |
| napájanie hlavnej jednotky | 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia) |
| napájanie tlačidla | 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia) |
| počet melódií | 36 |
| počet prijímačov v balení | 1 ks |
| počet tlačidiel v balení | 1 ks |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prenosová frekvencia | 433 MHz |
| prídavné (náhradné) tlačidlo | P5723T |
| regulácia hlasitosti | nie |
| rozmer tlačidla | 23 × 93 × 34 mm |
| rozmer zvončeka | 29 × 72 × 125 mm |
| špeciálne funkcie | nie |
| spôsob párovania | automatické párovanie – self-learning |
| spôsob prenosu | bezdrôtový zvonček |
| vodeodolné tlačidlo | IP44 |