102,00 €
Dvojlinka netienená 2×0,75mm priehľadná, 100m dvojitá izolácia: nie|farba izolácie vnútorných vodičov: nie je|farba plášťa: priehľadná, priehľadná|materiál plášťa: PVC|materiál vnútorného vodiča: OFC meď (Cu)|materiál vodičov tienenia: nie je|maximálne prevádzkové napätie: 50 V|počet drôtikov tienenia: nie je|predajný obal: 100 m, cievka|predpokladané použitie: prepojenie reproduktorov|priemer vnútorného vodiča: 105× 0,095 mm|prierez drôtikov tienenia: nie je|prierez vodiča: 0,75 mm²|spôsob balenia […] zobraziť celý popis
dvojitá izolácia: nie|farba izolácie vnútorných vodičov: nie je|farba plášťa: priehľadná, priehľadná|materiál plášťa: PVC|materiál vnútorného vodiča: OFC meď (Cu)|materiál vodičov tienenia: nie je|maximálne prevádzkové napätie: 50 V|počet drôtikov tienenia: nie je|predajný obal: 100 m, cievka|predpokladané použitie: prepojenie reproduktorov|priemer vnútorného vodiča: 105× 0,095 mm|prierez drôtikov tienenia: nie je|prierez vodiča: 0,75 mm²|spôsob balenia - dĺžka: 100 m|tienenie: nie|typové označenie: SP075/TP|vonkajšia izolácia: 2× 2,5 mm|záručná doba: 5 rokov
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dvojitá izolácia: nie|farba izolácie vnútorných vodičov: nie je|farba plášťa: priehľadná, priehľadná|materiál plášťa: PVC|materiál vnútorného vodiča: OFC meď (Cu)|materiál vodičov tienenia: nie je|maximálne prevádzkové napätie: 50 V|počet drôtikov tienenia: nie je|predajný obal: 100 m, cievka|predpokladané použitie: prepojenie reproduktorov|priemer vnútorného vodiča: 105× 0,095 mm|prierez drôtikov tienenia: nie je|prierez vodiča: 0,75 mm²|spôsob balenia – dĺžka: 100 m|tienenie: nie|typové označenie: SP075/TP|vonkajšia izolácia: 2× 2,5 mm|záručná doba: 5 rokov
| dvojitá izolácia | nie |
| farba plášťa | priehľadná, priehľadná |
| materiál plášťa | PVC |
| materiál vnútorného vodiča | OFC meď (Cu) |
| materiál vodičov tienenia | nie je |
| počet drôtikov tienenia | nie je |
| predajný obal | 100 m, cievka |
| predpokladané použitie | prepojenie reproduktorov |
| priemer vnútorného vodiča | 105× 0,095 mm |
| prierez drôtikov tienenia | nie je |
| prierez vodiča | 0,75 mm² |
| spôsob balenia - dĺžka | 100 m |
| tienenie | nie |
| typové označenie | SP075/TP |
| vonkajšia izolácia | 2× 2,5 mm |
| záručná doba | 5 rokov |