33,90 €
LED reflektor INOVO s pohybovým čidlom, 20W neutrálna biela akumulátor: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 30 cm|doba svietenia na AKU: neuvádza sa|dosah PIR senzora: 10 m|farba: antracit|farba svetla: neutrálna biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP65|materiál difúzora: sklo|materiál prívodného kábla: guma|materiál tela: hliník|napájanie: zo siete|napätie: 220–240 V~|PIR senzor: áno|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: povrchová […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1531242722
Kategórie: halogénové reflektoryLEDSvietidlá
akumulátor: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 30 cm|doba svietenia na AKU: neuvádza sa|dosah PIR senzora: 10 m|farba: antracit|farba svetla: neutrálna biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP65|materiál difúzora: sklo|materiál prívodného kábla: guma|materiál tela: hliník|napájanie: zo siete|napätie: 220–240 V~|PIR senzor: áno|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: povrchová montáž|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 20 W|prúd: 115 mA|rada: INOVO|rozmer: 135 × 95 × 28 mm|rozsah pracovnej teploty: -20 °C až +40 °C|skúšobná žiarovka súčasťou balenia: neuvádza sa|stmievanie: nie|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: IK06|svetelný tok: 2 200 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|typ priechodných zásuviek: neuvádza sa|typ prívodného kábla: neuvádza sa|účinník: > 0,7|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 5 rokov|zdroj svetla: LED|životnosť: 50 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
akumulátor: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 30 cm|doba svietenia na AKU: neuvádza sa|dosah PIR senzora: 10 m|farba: antracit|farba svetla: neutrálna biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP65|materiál difúzora: sklo|materiál prívodného kábla: guma|materiál tela: hliník|napájanie: zo siete|napätie: 220–240 V~|PIR senzor: áno|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: povrchová montáž|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 20 W|prúd: 115 mA|rada: INOVO|rozmer: 135 × 95 × 28 mm|rozsah pracovnej teploty: -20 °C až +40 °C|skúšobná žiarovka súčasťou balenia: neuvádza sa|stmievanie: nie|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: IK06|svetelný tok: 2 200 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|typ priechodných zásuviek: neuvádza sa|typ prívodného kábla: neuvádza sa|účinník: > 0,7|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 5 rokov|zdroj svetla: LED|životnosť: 50 000 hodín
| akumulátor | neuvádza sa |
| dĺžka prívodného kábla | 30 cm |
| doba svietenia na AKU | neuvádza sa |
| dosah PIR senzora | 10 m |
| farba | antracit |
| farba svetla | neutrálna biela |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| krytie | IP65 |
| materiál difúzora | sklo |
| materiál prívodného kábla | guma |
| materiál tela | hliník |
| napájanie | zo siete |
| napätie | 220–240 V |
| PIR senzor | áno |
| počet priechodných zásuviek | 0 |
| použitie | povrchová montáž |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 20 W |
| prúd | 115 mA |
| rada | INOVO |
| rozmer | 135 × 95 × 28 mm |
| rozsah pracovnej teploty | -20 °C až +40 °C |
| stmievanie | nie |