23,50 €
LED žiarovka Classic T140 / E27 / 44,5 W (270 W) / 4 850 lm / neutrálna biela energetická trieda: F|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 270 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 20 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 44,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 227 × […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525423500
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: F|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 270 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 20 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 44,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 227 × 138 × 138 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 109 lm/W|svetelný tok: 4 850 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: T140|typ čipov: SMD|účinník: 0.94|uhol vyžarovania: 200°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: F|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 270 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 20 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 44,5 W|rada: CLASSIC|rozmer: 227 × 138 × 138 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 109 lm/W|svetelný tok: 4 850 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: T140|typ čipov: SMD|účinník: 0.94|uhol vyžarovania: 200°|záručná doba: 3 roky|životnosť: 30 000 hodín
| energetická trieda | F |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 270 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E27 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 20 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 44,5 W |
| rada | CLASSIC |
| rozmer | 227 × 138 × 138 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 109 lm/W |
| svetelný tok | 4 850 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| tvar | T140 |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0.94 |
| uhol vyžarovania | 200° |
| záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 30 000 hodín |