5,95 €
LED žiarovka Filament A60 / E27 / 5 W (75 W) / 1 060 lm / neutrálna biela energetická trieda: A|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: 4|počet spínacích cyklov: 30 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 5 W|rada: FILAMENT|rozmer: 60 × 60 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1525283412
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: A|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: 4|počet spínacích cyklov: 30 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 5 W|rada: FILAMENT|rozmer: 60 × 60 × 105 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 212 lm/W|svetelný tok: 1 060 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: A60|typ čipov: COB|účinník: 0,5|uhol vyžarovania: 300°|záručná doba: 5 rokov|životnosť: 50 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: A|farba svetla: neutrálna biela|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: 4|počet spínacích cyklov: 30 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 5 W|rada: FILAMENT|rozmer: 60 × 60 × 105 mm|stmievateľná: nie|svetelná účinnosť: 212 lm/W|svetelný tok: 1 060 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 4 000 K|tvar: A60|typ čipov: COB|účinník: 0,5|uhol vyžarovania: 300°|záručná doba: 5 rokov|životnosť: 50 000 hodín
| energetická trieda | A |
| farba svetla | neutrálna biela |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 75 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E27 |
| počet čipov | 4 |
| počet spínacích cyklov | 30 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 5 W |
| rada | FILAMENT |
| rozmer | 60 × 60 × 105 mm |
| stmievateľná | nie |
| svetelná účinnosť | 212 lm/W |
| svetelný tok | 1 060 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| tvar | A60 |
| typ čipov | COB |
| účinník | 0,5 |
| uhol vyžarovania | 300° |
| záručná doba | 5 rokov |
| životnosť | 50 000 hodín |