8,45 €
LED žiarovka GoSmart A60 / E27 / 11 W (75 W) / 1 050 lm / RGB / stmievateľná / Wi-Fi energetická trieda: F|farba svetla: RGB|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 11 W|rada: GoSmart|rozmer: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1520503501
Kategórie: LED žiarovkySvetelné zdroje
energetická trieda: F|farba svetla: RGB|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 11 W|rada: GoSmart|rozmer: 60 × 60 × 125 mm|stmievateľná: áno|svetelná účinnosť: 95 lm/W|svetelný tok: 1 050 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 700–6 500 K|tvar: A60|typ čipov: SMD|účinník: 0,58|uhol vyžarovania: 200°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda: F|farba svetla: RGB|index podania farieb (CRI): Ra >80|náhrada za žiarovku: 75 W|napätie: 230 V~/50 Hz|pätica (uchytenie žiarovky): E27|počet čipov: neuvádza sa|počet spínacích cyklov: 15 000|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 11 W|rada: GoSmart|rozmer: 60 × 60 × 125 mm|stmievateľná: áno|svetelná účinnosť: 95 lm/W|svetelný tok: 1 050 lm|technológia: LED|teplota chromatičnosti: 2 700–6 500 K|tvar: A60|typ čipov: SMD|účinník: 0,58|uhol vyžarovania: 200°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 20 000 hodín
| energetická trieda | F |
| farba svetla | RGB |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| náhrada za žiarovku | 75 W |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| pätica (uchytenie žiarovky) | E27 |
| počet čipov | neuvádza sa |
| počet spínacích cyklov | 15 000 |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 11 W |
| rada | GoSmart |
| rozmer | 60 × 60 × 125 mm |
| stmievateľná | áno |
| svetelná účinnosť | 95 lm/W |
| svetelný tok | 1 050 lm |
| technológia | LED |
| teplota chromatičnosti | 2 700–6 500 K |
| tvar | A60 |
| typ čipov | SMD |
| účinník | 0,58 |
| uhol vyžarovania | 200° |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 20 000 hodín |