75,50 €
Modul núdzového osvetlenia MT 6 W/1 h dĺžka zálohy: 1 h|doba nabíjania batérie: ≥ 16 hodín|farba svetla: neuvádza sa|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 1 500 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: neuvádza sa|príkon na vstupe: 6 W max.|rozmer: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1548931000
Kategórie: LED panely MALÉSvietidlá
dĺžka zálohy: 1 h|doba nabíjania batérie: ≥ 16 hodín|farba svetla: neuvádza sa|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 1 500 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: neuvádza sa|príkon na vstupe: 6 W max.|rozmer: 212 × 73 × 28 mm|rozsah pracovných teplôt: 10 °C až +50 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: neuvádza sa|teplota chromatičnosti: neuvádza sa|trieda ochrany: I|typ batérie: LiFePo4|typ montáže: neuvádza sa|účinník: >0,6|vstupný prúd: 10–50 mA|výstupné napätie: 10–50 V DC|výstupné napätie v núdzovom režime: 10–50 V DC, konštantný prúd|výstupný výkon v núdzovom stave: 6 W|záručná doba: 3 roky|záruka na batériu: 2 roky|zdroj svetla: neuvádza sa
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dĺžka zálohy: 1 h|doba nabíjania batérie: ≥ 16 hodín|farba svetla: neuvádza sa|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 1 500 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: neuvádza sa|príkon na vstupe: 6 W max.|rozmer: 212 × 73 × 28 mm|rozsah pracovných teplôt: 10 °C až +50 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: neuvádza sa|teplota chromatičnosti: neuvádza sa|trieda ochrany: I|typ batérie: LiFePo4|typ montáže: neuvádza sa|účinník: >0,6|vstupný prúd: 10–50 mA|výstupné napätie: 10–50 V DC|výstupné napätie v núdzovom režime: 10–50 V DC, konštantný prúd|výstupný výkon v núdzovom stave: 6 W|záručná doba: 3 roky|záruka na batériu: 2 roky|zdroj svetla: neuvádza sa
| dĺžka zálohy | 1 h |
| doba nabíjania batérie | ≥ 16 hodín |
| farba svetla | neuvádza sa |
| farba tela | biela |
| kapacita batérie | 1 500 mAh |
| kontrolné vybavenie | manuálne tlačidlo |
| krytie | IP20 |
| materiál difúzora | neuvádza sa |
| materiál tela | plast (PC) |
| napájacie napätie | 220–240 V AC |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| prevádzkový režim | neuvádza sa |
| príkon na vstupe | 6 W max. |
| rozmer | 212 × 73 × 28 mm |
| rozsah pracovných teplôt | 10 °C až +50 °C |
| svetelný tok | neuvádza sa |
| teplota chromatičnosti | neuvádza sa |
| trieda ochrany | I |
| typ batérie | LiFePo4 |
| typ montáže | neuvádza sa |
| účinník | >0,6 |
| vstupný prúd | 10–50 mA |
| výstupné napätie | 10–50 V DC |